Sıvı Solucan Gübresi

Organik Solucan gübresi başta ABD olmak üzere hemen hemen tüm Avrupa ülkelerinde ki tarımsal işletmeler tarafından 40 yıla yakın bir süredir kullanılmaktadır.Ülkemizde tarihçesi daha çok yeni olmakla beraber regülatörler tarafından tarımsal alanların rehabilitesi ve yüksek verimi için teşvik edilmektedir.
AR&GE

Areklis Farm kendi bünyesinde özenli ve tüm dış faktörlerden arındırılmış bir şekilde solucan Katı Gübre üretimini gerçekleştirmektedir. Areklis Sıvı Solucan Gübresi granüler yapısı sayesinde toprak stresini minimize eder ve su tutma kapasitesini artırır.

Üretim Prosesi
Gübre Yapısı

Areklis Sıvı Solucan Gübresi , hava şartlarının olumsuz etkilerine karşı bitkiyi korur,yabancı ot tohumu içermez,kaliteli bol verimli ve raf ömrü uzun ürünler etmesini sağlayan bir yapıya kavuşturur. %100 Ekolojik ve non-toksittir.Toprağın PH oranını düzenlemede hızlı sonuç verir.

Az miktarlarla ,kimyasallarla kirlenmiş olan toprağın ıslahını arttırır.

***Güncel laboratuvar sonuçları için müşteri ilişkileri ile iletişime geçiniz. 

Areklis Farm 'ın geliştirmiş olduğu özel Areklis Sıvılaştırma Prosesi içerisinde solucanlardan elde edilen katı gübreyi en uygun koşullar içerisinde  el değmeden tamamen otomasyon ile sıvılaştırarak, gübrenin üreticiye ulaştırılması sağlanmaktadır. 

© 2017 by Areklis Digiteam. Proudly created with Areklis Farm Solution

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Clean
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now