Areklis Hakkında Kısa Bilgiler

Areklis'in kurucu vizyonu olarak tüm ülke topraklarını daha sağlıklı ve güvenilir hale dönüştürme felsefesinden yola çıkmıştır.
Kurumsal Bakış

On yıllar boyunca gelen kimyasal toprak kirlenmesine karşı daha sağlıklı ve sürdürülebilir tarım arazileri ve meyve,sebze üretimi için ORGANİK SOLUCAN GÜBRESİ üretimi yapmaktadır.Üst düzey mühendislikten yararlanarak en doğru yöntemlerle müşterilerine hizmet etmektedir.

Strateji

Sağlıklı nesiller için, sağlıklı topraklar sloganı çerçevesinde tüm üretim ve dağıtım stratejisini ÇEVRE ve EKOSİSTEM çerçevesinde dizayn etmiştir.

Vizyonumuz

Areklis Farm, suni gübre ile zehirlenmiş ülke topraklarını, bünyesinde ürettiği organik katı-sıvı solucan gübresi ile rehabilite ederek ülke ekonomisine ve ekolojik dengenin sağlanmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir. 

Güvenlik

Üretilen %100 organik solucan gübresi ve üretimin baş kahramanları olaran Kırmızı Kaliforniya Solucanlarının sağlıklı ve elverişli bir ortam sağlanmaktadır. Sürekli Akış Sistemi içerisinde en güvenilir üretim sağlanmaktadır.

Çevre & Sürdürülebilirlik

Çözüm ortaklarına ve Solucan Gübre yetiştiricilerinin ekosistem içerisindeki faaliyetlerini daha sağlık bir şekilde sürdürmeleri konusunda sürekli geri bildirimler sunarak sürdürülebilir gelişimlerini sağlamaktadır.

Misyonumuz

Areklis Farm, öncelikle mesleki etikten taviz vermeden, insan sağlığı, emeği ve insan hayatını daima ön planda tutarak,  kaliteli ürün üretmek, rekabetçi tesisleri ile çiftçilerle birlikte saha çalışmaları yaparak verimliliği arttırıcı faaliyetlerde bulunmayı hedeflemektedir.